Ortopedické vložky na mieru

 

Ortopedické vložky

Ortopedické vložky na mieru vedia nášmu telu vytvoriť ideálne podmienky pre rovnováhu a vyváženie svalov a kĺbov celého tela. Správne postavenie a funkcia chodidla sú pre naše telo nesmierne dôležité. V našej praxi sa často stretávame s prípadmi kedy práve nesprávne postavenie chodidla spôsobuje klientovi bolesti v iných častiach tela akými sú kolená, chrbtica či dokonca bolesti hlavy.

Preto zdôrazňujeme dôležitosť vstupného vyšetrenia, kedy sa klient podrobí dôkladnej diagnostike, vrátane vyšetrenia na podoskope a rôznych funkčných testov, kedy prípadné deformity chodidla odhalíme.

Indikácie pre ortopedické vložky:

Ortopedické vložky na mieru sú výborným doplnkom v komplexnej liečbe. Úpravou chodidla do svojho správneho postavenia vieme odstrániť bolesti chodidiel, kolien, bedrových kĺbov či chrbtice. Pacientom vieme pomôcť najmä pri ochoreniach chodidiel. Bližšie info v našom blogu.

Aké ortopedické vložky si vybrať?

V praxi využívame vložky od firmy Formthotics, ktoré patria k špičke na trhu. Vložka je podľa potreby individuálne upravená, aby sme dosiahli čo najlepší efekt. Výhodou daných vložiek je, že sú pomerne jednoducho a rýchlo tvarovateľné.  Po našom vyšetrení sa vložka ihneď individuálne upraví a klient odchádza domov už s upravenou vložkou na mieru.

Cena vložiek formthotics: 60 eur

Cena diagnostiky chodidla vrátane úpravy vložiek na mieru: 40 eur

Rezervujte si termín

online: Rezervovať

tel.: 0910 575 888
mail: info@sylvorehab.sk

Call Now Button