Skupinové cvičenia ZDRAVÁ CHRBTICA

skupinová fyzioterapia

Máte bolesti chrbtice, pocit stuhnutých svalov alebo zlé držanie tela v dôsledku sedavého zamestnania? Cvičenie Zdravá chrbtica je zamerané práve pre Vás.

Skupinové cvičenie Zdravá chrbtica je kompenzačné cvičenie zamerané predovšetkým na posilnenie Vašich oslabených svalov, ponaťahovanie skrátených svalov, mobilizáciu stuhnutých kĺbov. Taktiež sa zameriame na nácvik správneho dychového stereotypu a tým Vaše telo vyrovná stratenú svalovú rovnováhu a uvoľní zvýšené napätie v určitých partiách tela. V dôsledku kompenzačného cvičenia sa upravia Vaše pohybové stereotypy a taktiež držanie tela. Počas skupinových cvičení využívame množstvo overených a účinných metodík s využitím efektívnych pomôcok ako je redcord, či sm systém.

Naše skupinové cvičenia sú v maximálnom počte 3 osôb, nakoľko naši fyzioterapeuti dôkladne dbajú na správne prevedenie cvikov, aby bolo cvičenie efektívne a čo najviac individuálne zamerané.

Prihlásenie je možné online alebo telefonicky.

Cena za 50 min. cvičenie: 12 eur

Odhlásenie je možné najneskôr 24 hod. pred cvičením, inak klient hradí storno poplatok 8 eur. Ak sa klient nedostaví na skupinové cvičenie bez odhlásenia, hradí plnú sumu za cvičenie.

Rezervujte si termín

tel.: 0910 575 888
mail: info@sylvorehab.sk

Call Now Button