Fyzioterapia v domácom prostredí

fyzioterapia v domácnosti

Naše služby ponúkame taktiež v pohodlí Vášho domova. Fyzioterapia v domácom prostredí je vhodná najmä pre klientov, ktorí predovšetkým kvôli ťažšiemu zdravotnému stavu nemôžu prísť k nám do ambulancie.

Ide teda vo väčšine o ťažšie neurologické ochorenia ako cievna príhoda, skleróza multiplex, svalové dystrofie. Domáca fyzioterapia je taktiež vhodná pre imobilných pacientom po ťažších traumatologických či chirurgických zákrokoch, po zlomeninách či úrazoch. Fyzioterapia v pohodlí Vášho domova je skvelým riešením najmä aj pre dôchodcov, pre ktorých je určite pohodlnejšie a bezpečnejšie využiť naše služby v domácom prostredí.

Náš tím je zložený z fyzioterapeutov, kde sa každý z nás špecializuje na určitú problematiku. Preto je dôležité už pri objednávke popísať Váš zdravotný problém, aby sme Vám vedeli zabezpečiť kvalitnú starostlivosť vedenú odborníkom vyškoleným práve na Váš zdravotný problém.

Samozrejme ak to Váš zdravotný stav dovoľuje, určite odporúčame terapiu vedenú v našich priestoroch, nakoľko podmienky pre vyšetrenie či následnú rehabilitáciu sú lepšie ako v domácom prostredí. Služby ponúkané v našej klinike nájdete pod týmto odkazom.

Ako prebieha fyzioterapia v domácom prostredí?

Objednáte sa telefonicky alebo mailom a následne si dohodneme vyhovujúci termín. My prídeme k Vám domov aj s rehabilitačným stolom a potrebným vybavením. Nasleduje vyšetrenie, podľa ktorého stanovíme rehabilitačný program a následne sa pustíme do terapie.

Fyzioterapia v domácom prostredí

Ak sa rozhodnete využiť naše služby u nás v ambulancii, ponúkame taktiež možnosť objednať sa online.

Rezervácia online

Ide o pohodlný a spoľahlivý spôsob objednávania. Vy si vyberiete termín, ktorý Vám najlepšie vyhovuje a zároveň šetríte náš čas, ktorý môžeme lepšie venovať Vám na osobnom stretnutí. 

Rezervovať

Cena 50 min. terapie: 40 eur plus doprava (viď cenník)

tel.: 0910 575 888
mail: info@sylvorehab.sk

Kontaktujte nás

Call Now Button