Klinika fyzioterapie SylvoRehab

Klinika fyzioterapie SylvoRehab

Sme súkromná klinika fyzioterapie v Bratislave vo Vajnoroch. Naša klinika vznikla v roku 2018 s cieľom poskytovať služby fyzioterapie.

Sme tím profesionálov

Náš tím je zložený zo 4 fyzioterapeutov, ktorí majú radi svoju prácu, neustále na sebe pracujú a všetci ju robíme s rovnakým cieľom…pomôcť Vám odstrániť Vaše zdravotné problémy, zbaviť sa bolesti, alebo jednoducho skvalitniť Váš život.

Fyzioterapia je predovšetkým komplexná liečba. Neustále sa vyvíja a vznikajú nové metódy pohybovej liečby, manuálnej terapie či najmodernejšie prístroje, ktoré dokážu liečbu zefektívniť alebo urýchliť. V našej klinike si naplno uvedomujeme dôležitosť neustáleho vzdelávania sa v obore a aplikovaní nových a účinných metodík do praxe. Kvalitné prístrojové vybavenie je u nás taktiež samozrejmosťou.

Na každého pacienta máme dostatok času. To znamená, že si každý pacient najprv prejde komplexným vstupným vyšetrením, aby bola následná terapia správne zacielená a efektívna.

Priestory našej kliniky fyzioterapie sú pravidelne dezinfikované a spĺňajú prísne hygienické štandardy. Aj preto sme umiestnili do všetkých priestorov uzavreté germicídne žiariče značky PROLUX.

Prečo si vybrať nás?
+
Vyliečených pacientov
+
Rokov skúseností
Rehabilitačné pobočky
%
Zákaznícka spokojnosť