Terapia u Vás doma

Fyzioterapia v domácom prostredí

Fyzioterapia v domácom prostredí je vhodná najmä pre klientov, ktorí predovšetkým kvôli ťažšiemu zdravotnému stavu nemôžu prísť k nám do ambulancie.

Naše služby ponúkame taktiež v pohodlí Vášho domova

Fyzioterapia v domácom prostredí je vhodná najmä pre klientov, ktorí predovšetkým kvôli ťažšiemu zdravotnému stavu nemôžu prísť k nám do ambulancie. Ide teda vo väčšine o ťažšie neurologické ochorenia ako cievna príhoda, skleróza multiplex, svalové dystrofie, Parkinsonova choroba. Domáca fyzioterapia je taktiež vhodná pre imobilných pacientom po ťažších traumatologických či chirurgických zákrokoch, po zlomeninách či úrazoch. Fyzioterapia v pohodlí Vášho domova je skvelým riešením najmä aj pre dôchodcov, pre ktorých je určite pohodlnejšie a bezpečnejšie využiť naše služby v domácom prostredí.

Službu mobilnej fyzioterapie môžu taktiež využiť pacienti umiestnení v domovoch seniorov, či iných domovoch sociálnych služieb, kde chýbajú služby fyzioterapeuta.

Ako prebieha fyzioterapia v domácom prostredí?

Objednáte sa telefonicky alebo mailom a následne si dohodneme vyhovujúci termín. My prídeme k Vám domov aj s rehabilitačným stolom a potrebným vybavením. Nasleduje vyšetrenie, podľa ktorého stanovíme rehabilitačný program a následne sa pustíme do terapie.

Fyzioterapia v domacom prostredi galeria 1