Ortopedické vložky namieru

Ortopedické vložky na mieru

Ortopedické vložky na mieru v kombinácii s pravidelným cvičením sú overeným a tým najlepším riešením pri ochoreniach chodidiel.

Správne postavenie a funkcia chodidla sú pre naše telo nesmierne dôležité.

V našej praxi sa často stretávame s prípadmi kedy práve nesprávne postavenie chodidla spôsobuje klientovi bolesti v iných častiach tela akými sú kolená, chrbtica či dokonca bolesti hlavy.
Preto zdôrazňujeme dôležitosť vstupného vyšetrenia, kedy sa klient podrobí dôkladnej diagnostike, vrátane vyšetrenia na podoskope a rôznych funkčných testov, kedy prípadné deformity chodidla odhalíme.

Indikácie pre ortopedické vložky

Ortopedické vložky na mieru sú výborným doplnkom v komplexnej liečbe. Úpravou chodidla do svojho správneho postavenia vieme odstrániť bolesti chodidiel, kolien, bedrových kĺbov či chrbtice. Pacientom vieme pomôcť najmä pri ochoreniach chodidiel. Bližšie info v našom blogu.

Aké ortopedické vložky si vybrať?


V praxi využívame vložky od firmy Formthotics, ktoré patria k špičke na trhu. Vložka je podľa potreby individuálne upravená, aby sme dosiahli čo najlepší efekt. Výhodou daných vložiek je, že sú pomerne jednoducho a rýchlo tvarovateľné. Po našom vyšetrení sa vložka ihneď individuálne upraví a klient odchádza domov už s upravenou vložkou na mieru.

Ortopedické vložky galéria 2
Ortopedické vložky galéria 1
Ortopedické vložky galéria 3