Fyzioterapia

Pohybová liečba a man. techniky

Pohybová liečba je zameraná na odstránenie svalových dysbalancií, zlepšenie držania tela a pohybových stereotypov. Manuálne techniky sú výborným riešením najmä pri akútnych problémoch pohybového aparátu. 

Redcord – Neurac

Redcord – Neurac je unikátna a účinná metóda zameraná na diagnostiku a terapiu porúch pohybového aparátu. Pomocou metódy Neurac vieme odhaliť najslabší motorický článok a tým správne zacieliť liečbu.

Kinesiotaping

V našom centre využívame kinesiotaping ako doplnok k terapii na zníženie bolestivosti, napätia svalov či podporu stability kĺbov a chrbtice.

Fyzio v tehotenstve a po pôrode

Fyzioterapia počas tehotenstva je vedená individuálne s ohľadom na aktuálny trimester v ktorom sa žena nachádza. Po pôrode sa zameriavame predovšetkým na odstránenie možných popôrodných komplikácií a prinavrátenie kondície ženy. 

Fyzioterapia pre deti

V našej klinike sa venujeme deťom od 3 rokov. Fyzioterapia pre deti je zameraná predovšetkým na prevenciu a včasné odhalenie porúch s pohybovým aparátom. 

Elektroliečba a ultrazvuk

Elektroliečba a ultrazvuk má mnoho priaznivých účinkov v podobe zníženia bolesti, zápalu, zlepšenie látkovej výmeny či zníženie svalového napätia.

Fyzioterapia je komplexná liečba zameraná predovšetkým na odstránenie bolestí, vyrovnanie vzniknutých svalových dysbalancií, odstránenie nesprávnych pohybových stereotypov, mobilizáciu blokád chrbtice či kĺbov. V našej praxi využívame množstvo cvičebných a manuálnych metodík, taktiež doplnkové terapie akými sú kinesiotaping, elektroliečba či ultrazvuk. 

Call Now Button