Klinika fyzioterapie SylvoRehab

klinika fyzioterapie

Sme súkromná klinika fyzioterapie v Bratislave vo Vajnoroch. Naša klinika vznikla v roku 2018 s cieľom poskytovať služby fyzioterapie. Sme tím zložený zo 4 fyzioterapeutov, ktorí majú radi svoju prácu, neustále na sebe pracujú a všetci ju robíme s rovnakým cieľom…pomôcť Vám odstrániť Vaše zdravotné problémy, zbaviť sa bolesti, alebo jednoducho skvalitniť Váš život.

Fyzioterapia je predovšetkým komplexná liečba. Neustále sa vyvíja a vznikajú nové metódy pohybovej liečby, manuálnej terapie či najmodernejšie prístroje, ktoré dokážu liečbu zefektívniť alebo urýchliť. V našej klinike si naplno uvedomujeme dôležitosť neustáleho vzdelávania sa v obore a aplikovaní nových a účinných metodík do praxe. Kvalitné prístrojové vybavenie je u nás taktiež samozrejmosťou.

Na každého pacienta máme dostatok času. To znamená, že si každý pacient najprv prejde komplexným vstupným vyšetrením, aby bola následná terapia správne zacielená a efektívna.

Priestory našej kliniky fyzioterapie sú pravidelne dezinfikované a spĺňajú prísne hygienické štandardy. Aj preto sme umiestnili do všetkých priestorov uzavreté germicídne žiariče značky PROLUX.

Náš tím

      Mgr. Sylvester Pečimon

Sylvester Pečimon, Klinika fyzioterapie SylvoRehab

 

Bc. Zuzana Niznerová

Zuzana Niznerová, Klinika fyzioterapie SylvoRehab

 

Mgr. Tamara Harabinová

Tamara Harabinová, Klinika fyzioterapie SylvoRehab

Rezervácia online

Ide o pohodlný a spoľahlivý spôsob objednávania. Vy si vyberiete termín, ktorý Vám najlepšie vyhovuje a zároveň šetríte náš čas, ktorý môžeme lepšie venovať Vám na osobnom stretnutí. 

Rezervovať

tel.: 0910 575 888
mail: info@sylvorehab.sk

Call Now Button